ERSUN LTD.

Yaklaşık 35 yıllık tecrübemizi şimdi de elektronik hassas terazi alanında bir dünya markası olan AXIS terazi firması ile birleştirdik. Her ne kadar firmamızın kuruluşu 1994 yılı olsa da firmamızın kurucularından Ergün Zara, 1988 yılından beri sektörün en önde gelen firmalarında ithalat ihracat, muhasebe ve satış departmanlarında başarıyla görev almıştır. Teknik servis müdürümüz Namık Naci Çimova 30 yıldır pek çok önemli markanın Sartorius, Shimadzu, Mettler Toledo,Radwag terazilerinin teknik servis departmanlarında üst düzey görev almıştır. Bilgi işlem ve satış sonrası destek birimimizle ilgili sorumlumuz Kaan Çimova, 2011 yılında şirketimizde çalışmaya başlamıştır.

İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olarak lisans programını bitirmiştir. 8 yıllık pazarlama, satış ve ürün lojistik tecrübesiyle Ersun Zara, Satış ve Ulaştırma birimimizde görev yapmaktadır. Amacımız mevcut tecrübeli ve uzman kadromuzla uygun fiyat ve maksimum fayda ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktır.

Firmamız Radwag markasını 2005 tarihinde ilk olarak Türkiye’ye getirmiş olup, 2018 yılından itibaren Axis firmasının tek yetkili satıcısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

TARTIM SİSTEMLERİ

Sektörel Alanlar

Aşağıdaki alanlar için terazi seçenekleri sunuyoruz:
AXIS TÜRKİYE

Bizi Daha Yakından Tanıyarak Bilgi Edinin

Ürünlerimiz

AXIS olarak sunduğumuz ürünler teknik bilgi ve tecrübeye dayalı olarak üretilir.

İletişim

Bize ulaşarak aklınıza takılan herhangi bir konuda fikir alarak rahatlıkla sorularınızı giderebilirsiniz.